top of page
Prázdné papíry

Zpětná vazba je pro mě velmi důležitá, protože díky ní můžu své služby neustále zlepšovat a přizpůsobovat potřebám svých klientů. Proto si vážím nejen každého pochvalného komentáře, ale také konstruktivní kritiky.

Pokud jste využili mých služeb a chtěli byste mi zanechat zpětnou vazbu, můžete využít formuláře níže. Zadejte i svou e-mailovou adresu, abych na zpětnou vazbu mohla zareagovat a odepsat Vám.

REFERENCE

„S korekturou jsem nad míru spokojená. Velmi všem doporučuji.“

HKorektury jsem využila pro opravu hlavního textu své bakalářské práce a musím říct, že jsem nad míru spokojená. Slečna Hanka je velmi pracovitá a sympatická korektorka, která opravený text dodala v rychlosti a hlavně s vlídným přístupem a ochotou. Velmi všem doporučuji!

Magdaléna Kubatková

„Dobrého korektora umělá inteligence nenahradí.“

Paní Kačmárová poskytuje kvalitní a profesionální služby. Oceňuji také její vstřícný přístup, celkové vystupování a příjemnou komunikaci. To vše mě zaujalo natolik, že jsem se po jednorázové zakázce rozhodla pro dlouhodobou spolupráci v oblasti korektur českých textů. Věřím, že umělá inteligence by Hanu nahradila jen těžko!

Tereza Kvapil Pokorná, Eventová a projektová manažerka, zakladatelka skupiny Talentovaní umělci

„Děkuji za profesionální přístup a hlavně za rychlost.“

Dnes je to rok, co jsem s Hanou měl tu čest spolupracovat. Děkuji za profesionální přístup, a hlavně za rychlost, s jakou korektura mé bakalářské práce byla odvedena! V nelehké době, kdy Hana opravovala práce všem svým ať už kamarádům nebo zákazníkům, bylo vše rychle a kvalitně zpracováno. Hanu určitě doporučím na korekturu prací budoucím bakalářům, magistrům či inženýrům.

Ondřej Láryš

„Korektura byla provedena rychle a zaslána ve srozumitelné formě i s vysvětlením.“

Ráda bych se podělila o pozitivní zkušenost s korekturou textu na mém webu (homepage). Celá korektura byla provedena rychle a zaslána ve srozumitelné formě i s vysvětlením. Text, který jsem potřebovala zkontrolovat nakonec obsahoval jen pár menších chyb, ale mám teď alespoň jistotu, že je vše naprosto v pořádku. Všechny mé dotazy byly zodpovězeny také v krátkém čase, a to se vstřícností a profesionalitou. Děkuji a doporučuji!

Iveta Oliverius

Napište referenci
Ohodnoťte mé služby
Doporučili byste mé služby vašim přátelům?
Mohu Vaši zpětnou vazbu sdílet na stránce?

Děkuji za zpětnou vazbu!

Formulář reference
bottom of page