top of page

KOREKTURY

Potřebujete korekturu pro své:

  • webové stránky,

  • příspěvky na sociálních sítích,

  • blogové a časopisecké články,

  • knihy a e-booky,

  • další drobné tiskoviny.

Napište mi...

A společně se domluvíme na detailech. Ke každému textu přistupuji individuálně, podle toho, co potřebuje. Někdy stačí jen upravit pravopis a překlepy, některé texty zase chtějí více péče. Mým cílem je to, aby výsledný produkt byl stále váš text, ale vylepšený a ve své „nejlepší formě“

Zakládám si na tom, že provádím komplexní korekturu. Smyslem tedy není jen opravit chyby, ale pracovat s textem jako s celkem. Všechny úpravy dělám na základě vašich přání a na mysli mám také čtenáře, kterému by se text měl lehce číst. Nesmí jej odrazovat žádné chyby, překlepy nebo až příliš komplikovaná souvětí. Pozor dávám také na opakující se slova a typografické chyby.

U knih a e-booků VŽDY provádím DVOJÍ ČTENÍ. První korektura probíhá před sazbou (text je stále v textovém editoru, např. MS Word), druhá (předtisková) po vysázení textu do jeho grafické podoby.

V případě vašeho zájmu můžu text upravit pro tisk.

Po celou dobu korektury jsme v kontaktu a všechna sporná místa řešíme společně. Text zůstává vaším textem.

Ceník korektur

Ceník se pohybuje v rozmezí 80–200 Kč za normostranu. Cena se určuje dle náročnosti textu, odbornosti a množství požadovaných úprav.

Zaujala vás nabídka?

Napište mi prosím na e-mailovou adresu: hana.kacmar@gmail.com (nebo využijte formulář níže na stránce). Do e-mailu nezapomeňte uvést celkový počet normostran, požadovaný termín dodání a vzorovou stránku, která poslouží k výpočtu ceny. Je možné si korekturu zarezervovat dopředu. Pokud text ještě hotový nemáte, napište mi do e-mailu předpokládaný počet normostran.

 

Garantovaná doba doručení textu (bez formátování) je 5 dní včetně víkendů a svátků.

bottom of page